Férfi konferencia 2016 ősz

Szeptember utolsó hétvégéjén ,gyülekezetünk 4 tagja egy kétnapos férfi konferencián vett részt Tahiban!

A találkozó számunkra szombat délelőtt kezdődött,egy két részből álló előadással, melynek címe :Vágyak és félelmek. Az előadás a férfiúságra, férjségre, az apaságra való felkészítésre, annak mindennapi keresztény életünkben való alkalmazásáról szólt, természetesen a Bibla tükrében!

Két előadás között szabadon választható programokon vehettünk részt, amelyekben többek között volt túrázás, kertészet, elektromos autó is. Lehetőségünk volt összehasonlítani a bajai és szegedi baptista testvéreink által készített halászleveket is. (Mondhatom,mindkettő nagyon finom!!!)

Vasárnap délelőttre egy előadás maradt, melyet egy igazi keresztény katona tartott. Az előadás témája:"Férfi a harcban". Az előadása a fegyelemről, áldozatvállalásról, motivációról és elszántságról szólt.

Az előadások előtt, illetve utána alkalmunk volt kötetlen beszélgetésekre férfitársainkal. Köszönjük a szervezőknek,hogy megrendezték ezt a találkozót!

Találkozhattunk más gyülekezetek tagjaival, megoszthattuk
Istenélményeinket és megtapasztalásainkat!

"Én vagyok a szőlőtő,ti a szőlővesszők:aki énbennem marad,és én őbenne,az terem sok gyümölcsöt" Ámen!

Nánási Imre

oldal | about seo