Körüzenet

Azonnali üzenetküldés a gyülekezet tagjainak

Felkerült az imalista

Kedves Testvérek!

Felkerült a honlapra gyülekezetünk aktuális imalistája, amit bejelentkezés után a Gyüli menüpont alól érhettek el.

Ha valakinek eszrevétele, illetve javaslata van, kérem jelezze!

Legyen áldott, szép napotok!

Zsuzsa

Új funkció a honlapon

Kedves Testvérek!

Elérhetőek lesznek honlapunkon a csak gyülekezeti tagoknak szóló információk. Ezeket az anyagokat csak bejelentkezés után tudjátok megtekinteni, és az oldal alján hozzá is tudtok szólni. A felső menüsorban a "gyüli" menüben érhető el a zárt terület.

Az első ilyen anyag a vasárnapi alkalmunkhoz kapcsolódóan a gyülekezet múltjával és a jövő terveivel kapcsolatban Gyuri írása. Kérlek benneteket olvassátok el, a hozzászólásnál mondjátok el véleményeteket, gondolataitokat.

Amennyiben valami hibát észleltek a zárt terület működésében, kérem jelezzétek nekem! Természetesen az ötleteket, javaslatokat és (építő) kritikákat is szívesen fogadom :-)

Legyen áldott, szép napotok!

Brádné Zsuzsa

Családi nap képei

Az alábbi linken megnézhetitek a vasárnap készült képeket.

Legyen áldott, szép hetetek :-)

Zsuzsa

Erdélyi Judit előadások

Kedves testvérek!

Megbeszélés szerint felkerült a honlapra Dr. Erdélyi Judit két előadása a természetgyógyászat és a természetfölötti erők témaköréből.

Rögtön a kezdő oldalon a linkre kattintva meghallgatható, illetve jobb gombbal a linkre kattintva és ott a letöltést (link mentése stb) választva le is tölthető.

Legyen áldott, szép hetetek és a betegek gyógyuljanak meg!

Szeretettel: Brádné Zsuzsa

Próba üzenet :-)

Kedves testvérek!

Terveink szerint a gyülekezetet érintő felhívásokat, tudnivalókat körüzenet formájában fogjátok megkapni. Ez a levél csak egy teszt üzenet.

A honlapunkon létrehoztunk olyan tartalmakat, amit csak a gyülekezeti tagok látnak.