Próba üzenet :-)

Kedves testvérek!

Terveink szerint a gyülekezetet érintő felhívásokat, tudnivalókat körüzenet formájában fogjátok megkapni. Ez a levél csak egy teszt üzenet.

A honlapunkon létrehoztunk olyan tartalmakat, amit csak a gyülekezeti tagok látnak.

A jobb oldalon bejelentkezés után láthatóvá válik egy blokk a gyülekezet tagjainak szóló aktuális üzenetekkel, valamint a felső menüsorban egy kérdőív nevű menüpont is megjelenik. Erre kattintva egy kérdőívet lehet kitölteni. A kérdőív is csak teszt célokat szolgál, de megköszönném, ha legalább a nevetek beírnátok, mert akkor látom, hogy működik :-)

Kérlek teszteljétek a honlapot, és bátran tegyetek javaslatot a tartalomra illetve a működésre. (A kinézet még a jövő feladata, meg kell hogy tanuljam az alakítását) A kritikákat építő szándékúnak veszem :-)

Legyen áldott, szép napotok!

Zsuzsa

hirlevel | about seo