Mindenkit szeretettel várunk istentiszteletünkre minden vasárnap 16:00 órakor!

Számít a pénzed

2014.06.29. 17:00
Tágas Tér Gyülekezet közösségi terme

Kedves Barátunk!

Örömmel hívjuk a Keresztyén Vezetők és Üzletemberek Társasága (KEVE Társaság)  "Számít a pénzed" című több részes tanfolyamának bemutatkozó alkalmára.

A tanfolyam szól azoknak, akikre sok lett bízva, vezetők, üzletemberek, és azoknak is, akik pénzügyi gondokkal küszködnek. A Helyes pénzkezelés alapelveit több ezer éve lejegyezték a Bibliában. Ezek az alapelvek, amelyek egyedül időtálló módon biztosan a helyes irányba vezetnek.

Mit mond a Biblia a pénzkezelésről? Egyetlen szóban össze lehet foglalni a választ: bölcsesség. Bölcsnek kell lennünk a pénzünkkel.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt a Tágas Tér Gyülekezet közösségi termébe 2014.06.29-én 17 órakor!

Tágas Tér Közösségi terem nagyobb térképen való megjelenítése

esemeny | about seo