Születésnap a Tágas Tér gyülekezetben

Nagy izgalommal készült a gyülekezetünk apraja-nagyja a Világegyetem legnagyobb Személyisége, Jézus Krisztus születésnapjának megünneplésére.

Általános szokásunk, - ezt az ünnepet megelőző egyik vasárnapi tanítás alkalmával meg is beszéltük, - hogy akinek a születésnapját ünnepeljük, annak kedvében járunk, azt és úgy cselekszünk, hogy örömet szerezzünk az ünnepeltnek.

Jézus Krisztus emberi testben való megjelenése a feltétlen szeretetet hozta el mindegyikünk számára. Így azt gondoltuk, hogy gyakorlati módon be kell mutatnunk ezt a szeretetet. Úgy gondoltuk, hogy ezt kedvesen fogadja tőlünk Jézus.

Nagyon egyszerű formát választottunk a szeretet kifejezésére.

2011. december 16-ára ünnepi vacsorára hívtunk meg mindenkit, akivel bármilyen alkalmon, bármilyen módon, az év folyamán kapcsolatba kerültünk. Személyre szóló kézműves ajándékkal szerettük volna érzékeltetni, hogy Jézus Krisztus is mindegyikünket személyesen ismer és szeret.

A vacsorán több mint hatvanan vettünk részt. Tapintható volt, hogy nem emberi kedveskedés, gesztus volt csupán az együttlétünk.

A vacsora hangulatáról tanúskodjon néhány kép!

„Mert úgy szerette Isten a világot, hogy egyszülött Fiát adta, hogy aki hisz őbenne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.” (János evangéliuma 3:16.)

hke

További képekért kattints a linkre

Képek:
Születésnap a Tágas Tér gyülekezetben