Békés

2013.02.04. 17:00
2013.02.25. 17:00
Tágas Tér Gyülekezet, Békés, Szarvasi u. 2

Hétfőnként ökumenikus imaalkalomra várják a város lakosságát a békési gyülekezetek. Az alkalmakon városunkért, az itt élőkért, vezetőinkért szól a könyörgés.

Szeretettel várunk mindenkit, aki felelősséget érez lakóhelyünkért és idejét rászánva ilyen módon is tenni kíván Békés városért.

Ökumenikus imaalkalom városunkért - október

2011.10.03. 18:00
2011.10.31. 18:00
Kegyelem Gyülekezet, Békés, Szarvasi utca 15, volt fonó épülete

Októberben a Kegyelem Gyülekezet a vendéglátó, hétfőnként 18 órakor kezdődnek az alkalmak a Szarvasi utca 15 szám alatt a volt fonó épületében.

Ökumenikus imaalkalom városunkért - szeptember

2011.09.05. 18:00
2011.09.26. 18:00
Baptista Gyülekezet, Békés, Teleky u. 39.

Szeptemberben a Baptista Gyülekezet a vendéglátó, hétfőnként 18 órakor kezdődnek az alkalmak a Teleky utca 39 szám alatt.

Tavaszi Dánfok Üdülőtábor Takarítás

Ötödik alkalommal rendezik meg városunkban a Tavaszi Takarítási Akciót, ahol a város lakossága, civil szervezetek és gyülekezetek fognak össze városunk szépítéséért.

Idén a Dánfoki Üdülőközpont üzemeltetése a Békés Városi Kultúrális Központ irányítása alá kerül, így sok családbarát program valósul majd meg Békés egyik legimpozánsabb természeti területén. Szükség van a környezet, az épületek takarítására, rendbetételére.

Gyülekezetünk is bekapcsolódik az akcióba, és képviseltetjük magunkat a TAVASZI DÁNFOK ÜDÜLŐTÁBOR TAKARÍTÁSON.

Buzdítunk mindenkit, hogy ha teheti, lehetőségeihez mérten vegyen részt a takarításon, legyen az együtt eltöltött kellemes idő hasznos városunknak.

Helyszín: Békés - Dánfoki Üdülőközpont

Keresztények között is összefogás

Vetítés Békésen a Galériában

- A rendezvény megmutatta, hogy a városnak szüksége van a keresztény közösségek összefogására, mert együtt többre vagyunk képesek, üzenetünk többeket érhet el – így összegezte a „Több, mint biztonság” mottóval megrendezett filmvetítés-sorozatot, az egyik közreműködő gyülekezet lelkipásztora.