evangélizáció

Allen Buchanek Békésen

2012.07.16. 19:00
Kecskeméti Gábor Művelődési Központ

Július 16-án, hétfőn 19 órakkor evangélizációs alkalmat tart a  békési keresztény összefogás, melyen Allen Buchanek, amerikai lelkipásztor tesz bizonyságot Jézus Krisztus munkájáról az életében: 19 évesen egy balesetben súlyosan megégett, de találkozott az Úrral!

Keresztények között is összefogás

Vetítés Békésen a Galériában

- A rendezvény megmutatta, hogy a városnak szüksége van a keresztény közösségek összefogására, mert együtt többre vagyunk képesek, üzenetünk többeket érhet el – így összegezte a „Több, mint biztonság” mottóval megrendezett filmvetítés-sorozatot, az egyik közreműködő gyülekezet lelkipásztora.

Meghívó

Kíváncsi arra, hogy zűrzavaros világunkban hogyan érezhetjük magunkat biztonságban?

Tudni szeretné, van-e megoldás személyes problémáira?

Szánjon rá néhány estét, nézzen meg néhány különleges filmet, hallgassa meg mások megtapasztalásait, mondja el saját véleményét a témában.

Szeretettel várja a Tágas Tér Gyülekezet 2010. október 25-29. között minden nap este 18 órától.

Helyszín: Békés, Korona utcai Agrárinnovációs Központ (SPAR parkoló, a DM mögött)

Keresztény közösségek összefogása Békés városért

2010.10.25 (Egész nap)
több helyszín

"Több, mint biztonság..."

2010. október 25-30. között nagyszabású ökumenikus evangélizációra kerül sor Békés megye negyedik legnagyobb településén, a 21 ezer lakosú Békésen. A filmvetítéses evangélizációhoz a városban működő keresztény közösségek többsége kapcsolódott.

Video:

Jeremiás üzenete