gyülekezet

Családi nap

2015.06.21. 10:00
Dánfoki üdülőközpont

2015. június 21.-én gyülekezetünk ismét családi napot rendez a Dánfoki üdülőközpontban található "önkormányzati üdülőben".
Terveink szerint délelőtt 10 órától késő délutánig leszünk együtt.

Szeretnénk egy vidám, tartalmas napot együtt tölteni, hogy testünk, lelkünk egyaránt felfrissűljön.

Lesz játék, bográcsozás, beszélgetés.

Szeretettel várjuk minden kedves barátunkat, ismerősünket és mindazokat, akik meg szeretnének ismerni bennünket!

Dicsőítő koncerten jártunk

Ez az a nap!

2015-ben is megrendezésre került az Ez az a nap hálaadó és dicsőítő alkalom. A rendezvényre nem csak magyar előadók voltak hivatalosak.
Együtt dicsőítettük Istent a moldovai Not an Idol zenekarral, az amerikai Bethel Music és az ír Rend Collective nevű bandákkal. A dicsőítésre összesen 27 nemzet gyűlt össze, és 6 óra hosszán át énekeltünk egy szívvel és egy lélekkel az égbe emelve Jézus Krisztus szent nevét.

Vendég igehírdető

2014. május 04-én vasárnap 17 órakor ismét vendég hírdeti az igét gyülekezetünkben.

Isten üzenetét Sipos Márk  a szegedi Új Remény baptista gyülekezet lelkipásztora hozza el számunkra. Szolgálatát a vele érkező dicsőítő csapat színesíti.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Vendég igehírdető

2014. február 02-i istentiszteletünkön újra vendégünk lesz Fülöp Áron teológus és felesége.

Szeretettel várunk mindenkit, hogy meghallgassuk az általa hozott üzenetet!

Bemerítés képei

Webalbumunkban (jobb oldali linkek között) megtekinthetőek a 2013. augusztus 25-i bemerítés képei.