honlap

Új funkció a honlapon

Kedves Testvérek!

Elérhetőek lesznek honlapunkon a csak gyülekezeti tagoknak szóló információk. Ezeket az anyagokat csak bejelentkezés után tudjátok megtekinteni, és az oldal alján hozzá is tudtok szólni. A felső menüsorban a "gyüli" menüben érhető el a zárt terület.

Az első ilyen anyag a vasárnapi alkalmunkhoz kapcsolódóan a gyülekezet múltjával és a jövő terveivel kapcsolatban Gyuri írása. Kérlek benneteket olvassátok el, a hozzászólásnál mondjátok el véleményeteket, gondolataitokat.

Amennyiben valami hibát észleltek a zárt terület működésében, kérem jelezzétek nekem! Természetesen az ötleteket, javaslatokat és (építő) kritikákat is szívesen fogadom :-)

Legyen áldott, szép napotok!

Brádné Zsuzsa

Hogyan találtál rá honlapunkra?