ima

2013.02.04. 17:00
2013.02.25. 17:00
Tágas Tér Gyülekezet, Békés, Szarvasi u. 2

Hétfőnként ökumenikus imaalkalomra várják a város lakosságát a békési gyülekezetek. Az alkalmakon városunkért, az itt élőkért, vezetőinkért szól a könyörgés.

Szeretettel várunk mindenkit, aki felelősséget érez lakóhelyünkért és idejét rászánva ilyen módon is tenni kíván Békés városért.

Egyetemes imahét - 2013

2013.01.20. 17:00
2013.01.27. 17:00
Békési gyülekezetek

ÖKUMENIKUS  IMAHÉT

A  KRISZTUSHÍVŐK  EGYSÉGÉÉRT

2013. JANUÁR 20-27.

Főtéma:

„Mit kíván tőlünk az Isten?”

(Mikeás 6,6-8.)

PROGRAM:

Karácsonyi fohász

Látod, Istenem, milyen esendő vagyok? Ha legalább nagyjából rendben mennek a dolgaim, sokszor elfelejtek beszélgetni Veled. Bezzeg ha fáj, szorít, sajog, ha kényszerít valami ott belül, rögtön kicsúszik a számon, szinte észrevétlenül: Istenem, add, hogy… Mondd: Haragszol ilyenkor rám? Kérlek, bocsásd meg ezt a vétkemet is! Bocsáss meg, hisz most is kérni szeretnék. Nemcsak magamnak, hanem másoknak is! Nekünk, akik eszeveszett tempóban száguldozunk a karácsonyi fényekkel ékesített utcákon, böngésszük a katalógusokat, hogy mit milyen hitelből lehet megvásárolni, hogy gazdagabb legyen az ünnepünk.

Felkerült az imalista

Kedves Testvérek!

Felkerült a honlapra gyülekezetünk aktuális imalistája, amit bejelentkezés után a Gyüli menüpont alól érhettek el.

Ha valakinek eszrevétele, illetve javaslata van, kérem jelezze!

Legyen áldott, szép napotok!

Zsuzsa

Ökumenikus imaalkalom városunkért - október

2011.10.03. 18:00
2011.10.31. 18:00
Kegyelem Gyülekezet, Békés, Szarvasi utca 15, volt fonó épülete

Októberben a Kegyelem Gyülekezet a vendéglátó, hétfőnként 18 órakor kezdődnek az alkalmak a Szarvasi utca 15 szám alatt a volt fonó épületében.