Istentisztelet

Vendég igehirdető

2013.05.12. 17:00
Tágas Tér Gyülekezet, Békés, Szarvasi u. 2.

2013. május 12.-én Istentiszteletünkön vendégünk a rákoskeresztúri Keresztúr Baptista Gyülekezet vezetője Rabatin Gábor hírdeti az igét. A zenei szolgálatot ugyancsak a Keresztúr Gyülekezetből érkező vendégeink biztosítják.

Szeretettel hívunk, várunk minden érdeklődőt.

Újra vendégünk lesz id. H. Kovács Géza

2012. július 08.-án délután öt órakor kezdődő istentiszteletünkön igét hírdet id. H. Kovács Géza bácsi.

Mindenkit szeretettel hívunk erre az alkalomra is!

Istentisztelet a Reformáció Napja alkalmából

2011.10.30. 17:00
Befejezés:
2011.10.30. 18:30
Békési református templom

A reformáció napja több protestáns egyházban október 31-én tartott ünnepnap, annak emlékére, hogy 1517-ben ezen a napon függesztette ki Luther Márton a wittenbergi vártemplom ajtajára a bűnbocsátó levelek árusításával kapcsolatos 95 tételét.

Az emléknap tiszteletére közös Istentisztelet lesz a békési református templomban 2011.10.30-án 17. órakkor.

A vendéglátók szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt!

(Ezen a napon gyülekezetünkben nem lesz külön alkalom.)

Vendégünk lesz S. Farkas Zsolt

2011. július 03.-án istentiszteletünkön vendégünk lesz S. Farkas Zsolt lelkipásztor.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Téma a természetgyógyászat

2011. március 13.-án 17 órakor kezdődő Istentiszteletünkön Erdélyi Judit előadása alapján a temészetgyógyászattal kapcsolatos kérdésekről lesz beszélgetés.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Készüljetek kérdésekkel, osszátok meg velünk gondolataitokat, tapasztalataitokat!