közösség

Családi nap

2014. augusztus 24.-én újra családi napra várjuk minden kedves barátunkat, ismerősünket.

Külön szeretettel várjuk azokat a gyerekeket és családjukat, akikkel ez évben ismerkedhettünk meg!
A helyszín ezúttal is az "önkormányzati üdülő" a Dánfoki üdülőközpontban.
Ismét lesz játék, testi és lelki táplálék :-)
Gyülekező délelőtt tíztől.

Ismét családi nap!

2012. július 01.-én ismét családi napra hívunk minden kedves barátunkat, ismerősünket a Dánfoki üdülőközpontban található "önkormányzati üdülőbe".

Délelőtt fél tíztől lehet beszélgetni, játszani (krumplit és hagymát pucolni).

A fínom ebédet követően lesz játék, beszélgetés.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

Tavaszi nagytakarítás

2012.04.14. 08:00
Befejezés:
2012.04.14. 15:00
Dánfoki üdülőközpont

Gyülekezetünk idén is csatlakozik a Békés Város Önkormányzata által meghírdetett tavaszi nagytakarítási akcióhoz.

Szeretettel hívjuk tagjainkat, barátainkat, hogy töltsenek el köztünk egy hasznos és jó hangulatú szombat délelőttöt városunk szépítésével.

Születésnap a Tágas Tér gyülekezetben

Nagy izgalommal készült a gyülekezetünk apraja-nagyja a Világegyetem legnagyobb Személyisége, Jézus Krisztus születésnapjának megünneplésére.

Általános szokásunk, - ezt az ünnepet megelőző egyik vasárnapi tanítás alkalmával meg is beszéltük, - hogy akinek a születésnapját ünnepeljük, annak kedvében járunk, azt és úgy cselekszünk, hogy örömet szerezzünk az ünnepeltnek.

Jézus Krisztus emberi testben való megjelenése a feltétlen szeretetet hozta el mindegyikünk számára. Így azt gondoltuk, hogy gyakorlati módon be kell mutatnunk ezt a szeretetet. Úgy gondoltuk, hogy ezt kedvesen fogadja tőlünk Jézus.

Nagyon egyszerű formát választottunk a szeretet kifejezésére.

2011. december 16-ára ünnepi vacsorára hívtunk meg mindenkit, akivel bármilyen alkalmon, bármilyen módon, az év folyamán kapcsolatba kerültünk. Személyre szóló kézműves ajándékkal szerettük volna érzékeltetni, hogy Jézus Krisztus is mindegyikünket személyesen ismer és szeret.

Felkerült az imalista

Kedves Testvérek!

Felkerült a honlapra gyülekezetünk aktuális imalistája, amit bejelentkezés után a Gyüli menüpont alól érhettek el.

Ha valakinek eszrevétele, illetve javaslata van, kérem jelezze!

Legyen áldott, szép napotok!

Zsuzsa