összefogás

Tavaszi Dánfok Üdülőtábor Takarítás

Ötödik alkalommal rendezik meg városunkban a Tavaszi Takarítási Akciót, ahol a város lakossága, civil szervezetek és gyülekezetek fognak össze városunk szépítéséért.

Idén a Dánfoki Üdülőközpont üzemeltetése a Békés Városi Kultúrális Központ irányítása alá kerül, így sok családbarát program valósul majd meg Békés egyik legimpozánsabb természeti területén. Szükség van a környezet, az épületek takarítására, rendbetételére.

Gyülekezetünk is bekapcsolódik az akcióba, és képviseltetjük magunkat a TAVASZI DÁNFOK ÜDÜLŐTÁBOR TAKARÍTÁSON.

Buzdítunk mindenkit, hogy ha teheti, lehetőségeihez mérten vegyen részt a takarításon, legyen az együtt eltöltött kellemes idő hasznos városunknak.

Helyszín: Békés - Dánfoki Üdülőközpont

Keresztények között is összefogás

Vetítés Békésen a Galériában

- A rendezvény megmutatta, hogy a városnak szüksége van a keresztény közösségek összefogására, mert együtt többre vagyunk képesek, üzenetünk többeket érhet el – így összegezte a „Több, mint biztonság” mottóval megrendezett filmvetítés-sorozatot, az egyik közreműködő gyülekezet lelkipásztora.